• אנחנו נמצאים גם כאן: 1-800-233-133. א'-ה' 9:00 - 21:00

  • אנחנו נמצאים גם כאן: 1-800-233-133. א'-ה' 9:00 - 21:00

  • אנחנו נמצאים גם כאן: 1-800-233-133. א'-ה' 9:00 - 21:00

  • אנחנו נמצאים גם כאן: 1-800-233-133. א'-ה' 9:00 - 21:00

שכחתי סיסמא

על מנת לשחזר את הסיסמא יש להזין את תעודת הזהות, סיסמתך תשלח אליך בדוא"ל או בהודעת טקסט לנייד שהזנת בשלב ההרשמה.

אם אין ברשותך דוא"ל, ניתן לפנות למוקד על מנת לשחזור הסיסמא בטלפון 1-800-233-133

משתמשת חדשה

בכדי להירשם לאגודה, תחילה עליך לרשום מספר תעודת זהות ולבחור סיסמא
(הרישום אינו מחייב אותך לשרת במסגרת האגודה להתנדבות בפרט ולשירות לאומי בכלל)

רישום

הסיסמא אמורה להיות מורכבת מאותיות ומספרים ושישה תווים

משתמשת רשומה - לחצי כאן

החלפת ססמא

שלח   

מידע ותהליך

התהליך השנתי למשרתת

img

 בת שירות יקרה:
בשעה טובה ומוצלחת, אנו מברכים אותך עם כניסתך למשפחתנו - משפחת האגודה להתנדבות!

כעת, לאחר שבחרת מקום שירות לאומי ושובצת בו, עלייך להעביר לידי משרדי האגודה להתנדבות את כל הטפסים הרלוונטיים על מנת שתוכלי להתחיל את השירות הלאומי ברגל ימין (במידה והעברת חלק מהטפסים אין צורך להעבירם שנית):

תמונת פספורט
צילום תעודת זהות

אישור רפואי
ויתור סודיות רפואית

צילום של תעודת פטור מהצבא

פרטי בנק

חתימה על תקנון של האגודה

חתימה על הסכם דירה (לבנות הגרות בדירה של האגודה)

 

יש באפשרותך לבדוק איזה טפסים חסרים באתר - פרופיל שלי - טפסים אישיים.

את הטפסים ניתן להעלות באתר האגודה להתנדבות דרך פרופיל שלי - טפסים אישיים, באמצעות העברה למייל: netunim@sherut-leumi.co.il, בעזרת האפליקציה של האגודה להתנדבות בסמארטפון, או על ידי העברה לרכזת שלך.

במהלך חודשי הקיץ תוזמני להכשרות וסמינריונים הקשורים למקום השירות שבו בחרת לשרת, ומטרתם לספק לך ידע, כלים והכנה לקראת השירות הלאומי.

 
הימים הראשונים בשירות מיועדים  להיכרות והסתגלות אל מקום השירות ואל האנשים איתם תעבדי. אל תחששי לפנות לרכזת שלך בכל שאלה, בעיה או בקשה, היא שם בשבילך ברגעים המאתגרים של ההתחלה ולאורך כל השנה.

עם תחילת שנת השירות הלאומי מחויבת האגודה להתנדבות לספק לך:

כרטיס שירות לאומי - הוכחה להיותך בת שירות לאומי באגודה. הכרטיס מאפשר לך נסיעות חינם בתחבורה ציבורית, הנחות במקומות מסוימים (מוזיאונים, שמורות טבע ועוד) והטבות נוספות.

דיור - במידה והינך משרתת רחוק מהבית.

ליווי של רכזת ושל גורמים מקצועיים במידת הצורך.

במהלך שנת השירות הלאומי, עלייך למלא דוחו"ת נוכחות במהלך כל חודש. בתום כל חודש אזרחי עלייך להגיש את דוחו"ת הנוכחות המלאים של אותו חודש. אנו באגודה מחויבים לאמינות ויושר הן כלפי הבנות, הן כלפי המוסדות בהן משרתות הבנות והן כלפי המדינה. על מנת לשמור על מקצועיות ורצינות אנו מחייבים את הבנות להגיש את הדוחו"ת בזמן. בת אשר לא תגיש את דוחו"ת הנוכחות, לא תקבל את דמי הכיס עד להשלמת הדו"ח! לכן, על מנת למנוע מצבים לא נעימים ועוגמת נפש, הקפידי למלא ולהגיש את הדו"ח בזמן.

דמי הכיס של כל בנות השירות הלאומי באגודה מועברים בכל 9 לחודש, כך שהבת יכולה כבר ב - 10 לחודש לראות את הכסף אצלה בחשבון.

בת שירות לאומי אשר לא קיבלה דמי כיס מפאת דו"ח נוכחות חסר או פרטי בנק חסרים או טפסים חסרים, מתבצעת העברה בנקאית בכל יום רביעי כך שהבת רואה את ההעברה ביום חמישי.

כל בת שירות לאומי צריכה להתנדב לפחות שנה אחת על מנת לקבל מהמדינה את ההטבות המגיעות לה. שנת השירות מתחילה ב - 1.9 ומסתיימת ב - 31.8 של השנה הבאה. במהלך תקופה זו, זכאית בת השירות ל - 22 ימי חופשה שנתיים.
במידה והינך מעוניינת לשרת שנה שנייה, עלייך להתחיל לחפש מקום שירות לשנה הבאה כבר לאחר חנוכה. על מנת להקל עלייך את התהליך תוכלי להיעזר באתר האגודה, במוקד האגודה בטלפון שמספרו 1-800-233-133 וכן, במקשרת שנה שנייה אשר מספר הטלפון שלה מופיע באתר.

כבת שירות המחפשת מקום שירות לאומי לשנה השנייה ייתכן כי תצטרפי לסיירות הרגילות או שתקבעי באופן אישי עם הרכזות - בהתאם למקומות שתבחרי לבדוק.

כבת שירות לאומי הינך זכאית לקבל זכויות המקבילות לזכויותיו של חייל משחורר בתנאי ששירת לפחות 365 ימים. בתום תקופת מינימום זו תוכלי לקבל את זכויותייך בהתאם למספר החודשים בהם שירתת.

בתום השירות, נבדקים דוחו"ת הנוכחות שהגשת על מנת לוודא כי לא חסרים ימים. במידה וחסרים ימים או דוחות נוכחות, תצטרכי להשלימם על מנת לקבל את הפיקדון ואת מענק השחרור. במידה ולא חסרים ימים או דוחות נוכחות, תקבלי את המענק והפיקדון בתום 60 יום מרגע סיום השירות.

המענק נכנס ישירות לחשבון ה"עובר ושב" שלך ואילו הפיקדון נשמר כפיקדון ומיועד ללימודים, קניית דירה, פתיחת עסק או למטרת חתונה. בתום חמש שנים, כאשר לא נעשה אף שימוש בפיקדון, תוכלי לפדות אותו לכל מטרה.

אנו באגודה להתנדבות, משפחתך החדשה, מאחלים לך דרך צלחה בשנת השירות הלאומי הבאה עלינו לטובה, ועומדים לרשותך בכל בקשה, פניה, שאלה או בעיה.

בהצלחה!