כניסת משתמשים

סגור x

התנדבות לצה"ל - ש.ל.מ‎

התנדבות לצה"ל - מתנדבים לצה"ל


פטור מהצבא? בוא והתנדב לשירות הלאומי!

אם קיבלתם פטור מהצבא, דעו לכם שזהו לא סוף העולם... קיימים מגוון מסלולי התנדבות לצה"ל - מסלולים שונים שניתן להשתלב בהם וכך לתרום את חובתכם למדינה ולתרום את תרומתכם לחברה. בין אם בחרתם במערך השירות הלאומי ובין אם דרך מערך מתנדבים לצה"ל.

אנו, באגודה להתנדבות, מאמינים שלכל אחד הזכות והחובה לשרת את המדינה ולכן אנו פותחים את שערינו בפני בני ובנות הנוער אשר פטורים משירות צבאי על רקע זה או אחר. במידה ובחרתם במסלול התנדבות לצה"ל אנו מאחלים לכם את מלוא ההצלחה ומקווים שהשירות יהיה משמעותי ומאתגר. מתנדבים לצה"ל מדווחים על חוויות נפלאות במהלך השירות. אם גם אתם מעוניינים לתרום דווקא דרך המסלול האזרחי במסגרת שירות לאומי אנו כאן בשבילכם!


התנדבות לצה"ל - כל כך הרבה אפשרויות

ערך ההתנדבות הינו ערך מרכזי וחשוב בחיי היומיום בישראל, ועל כן אנו בטוחים שמתפקידו של כל אחד ואחת במדינה לתרום את חלקו. אנו מוקירים את המתנדבים לצבא ומחזקים את המתנדבים בשירות הלאומי. אנו בטוחים שבכל מקרה תמצאו את המקום שלכם ואת הדרך שלכם להתפתח אישית ומקצועית, בין השאר במסגרת שירות לאומי במערכת הביטחון - מסלול מומלץ במיוחד. 

התנדבות לצה"ל חשובה מאוד, אך לעיתים התרומה אף גדולה יותר במערך השירות הלאומי. לכן אנו מזמינים את כל בני ובנות הנוער אשר נערכים לקראת התנדבות לצה"ל לבוא ולשמוע גם על מערך אחר שיכול להועיל לא פחות. מתנדבים לצה"ל ומתנדבים לשירות הלאומי, יחד נשנה את המדינה ונהפוך אותה לטובה, צודקת ושוויונית יותר!

ליצירת קשר חפשו אותנו בפייסבוק - "האגודה להתנדבות ש.ל.מ", באתר - slm-sl.co.il ובמוקד הטלפוני - 1-700-233-133.