כניסת משתמשים

סגור x

שירות לאומי חילוני - ש.ל.מ‎

שירות לאומי חילוני


שירות לאומי חילוני

האגודה להתנדבות חוגגת השנה 40 שנות פעילות ענפה ומשמעותית במרחב השירות הלאומי. האגודה להתנדבות פועלת כבר שנים לקידום מערך השירות הלאומי במדינה ולאחרונה אף החלה בתהליך משולב עם הפורום לקידום השירות האזרחי - לאומי במטרה להעצים את ידע הציבור בנוגע לשירות ולקידומו בסדר היום המדיני.

שירות לאומי חילוני - כדאי להכיר


אבל מטרת הדף הזה הוא להזכיר אירוע מרכזי וסופר חשוב שהתרחש לפני כשש שנים - הקמת מסלול שירות לאומי חילוני (ש.ל.מ). המסלול הנ"ל פונה לאוכלוסיות שעד לאחרונה השירות הלאומי לא היה פתוח בפניהן, לדוגמא בנות חילוניות ומסורתיות, בנים, חרדים ובני מיעוטים. הרציונל שעומד מאחורי ההחלטה לפתוח את המסלול החדש היא הבנת התמורות והשינויים שחלו לאחרונה בנושא הגיוס לצה"ל והמחשבה שעל כל אזרח במדינה מוטלת החובה והזכות לתרום לחברה.

יש לכם שאלות בוערות בנושא? כנסו עכשיו אל פורום שירות לאומי - תשובות לשאלות נפוצות.

שירות לאומי חילוני - שירות הפתוח בפני כלל האוכלוסיה בישראל

לא היה זה תהליך פשוט והקמת המסלול של שירות לאומי חילוני לא היה עניין של מה בכך. אך כעת, לאחר מספר שנים של עבודה משמעותית, ניתן להגיד בגאון כי מערך השירות הלאומי מיועד לכלל האוכלוסיות במדינה. אנו, באגודה להתנדבות, מאמינים בשוני ובצביון המיוחד של כל קבוצה בישראל ולכן התאמנו את הליווי ואת ההכשרה שמקבלים המתנדבים השונים במהלך שנת השירות. החל מהרגע הראשון של הקבלה לשירות ועד ליום האחרון המתנדבים מקבלים ליווי מעצים ואיכותי שנועד להכינם לחיים הבוגרים.

אגב, על שירות לאומי לבנות חילוניות שמעתם? מדובר במסלול שירות מדהים שתופס הרבה תאוצה בשנים האחרונות. שירות לאומי לבנות חילוניות מאפשר לשרת במגוון מקומות שונים. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים.

אז לסיכום...

שירות לאומי חילוני אינו מילה גסה, אם גם את/ה קיבלתם פטור מהצבא - בואו והצטרפו אלינו לשירות שלא יישכח!!!

לפרטים, חפשו אותנו בפייסבוק - "האגודה להתנדבות ש.ל.מ", באתר - slm-sl.co.il ובמוקד הטלפוני - 1-700-233-133. בהצלחה!