ראשי » מתנדב/ת בודד/ה

מתנדב/ת בודד/ה

לפי נהלי רשות השירות מתנדב/ת בודד/ה מוגדר/ת באופן הבא: מתנדב שהתייתם משני הוריו או מתנדב שהוריו מתגוררים מחוץ לישראל דרך קבע, בין שעלה לישראל בגפו ובין שהוריו היגרו אל מחוץ ישראל או שיצאו לשליחות אל מחוץ לישראל, לתקופה של חצי שנה או יותר.

זכויות המתנדב/ת הבודד/ה: תוספת בדמי הכיס בסכום של 757 ₪ בחודש, ציוד נוסף בדירת השירות (מכונת כביסה, ארון אישי, אינטרנט אלחוטי), תוספת של 15 ימי חופשה מיוחדת לצורך ביקור משפחתי או סידורים אישיים ועבור מתנדבים מחו"ל שהשלימו שנה וממשיכים לשנה שניה- החזר על כרטיס טיסה עד סכום של 3,682 ₪. כדי לקבל את הזכויות עליך להגיש את המסמכים הבאים, באמצעות האזור האישי באתר האגודה (העלאת מסמכים>אחר):

  1. טופס בקשה להכרה כמתנדב בודד של רשות השירות.
  2. למתנדב/ת יתומ/ה משני הורים – תמצית רישום מורחבת מרשם האוכלוסין כולל פרטי ההורים ז"ל. לפרטים על אופן קבלת המסמך לחצ/י כאן.
  3. למתנדב/ת עולה שהוריו/ה בחו"ל – אישור ממשרד העליה והקליטה על היותו/ה מתנדב/ת בודד/ה.
  4. למתנדב/ת שהוריו/ה היגרו מהארץ וגרים בחו"ל באופן קבוע – מסמך מההורים בו הם מצהירים מתי בדיוק היגרו מישראל, מסמך רשמי שכולל פירוט של מועדי הכניסות לישראל והיציאות ממנה של שני ההורים, אישור על בעלות דירה או חוזה שכירות של דירה שבה גרים ההורים בחו"ל.
  5. למתנדב/ת שהוריו/ה יצאו לשליחות אל מחוץ לישראל לתקופה של חצי שנה או יותר – הצהרה של ההורים שבה יציינו מי הגוף מטעמו יצאו לשליחות, תאריך היציאה לשליחות ותקופת השליחות, אישור על השליחות מהגוף שמטעמו יצאו ההורים לשליחות עם פרטי ההורים ומועדי השליחות.

להגשה לחצ/י כאן.
לקריאת הנוהל המלא לחצ/י כאן.

אני רוצה לשמוע עוד!

דילוג לתוכן